Logo home mail searsh

сегодня 28.02.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Политика:


Місцевий Парламент в дії та бездії


24.09.2009

23 вересня відбулася 34 сесія Запорізької міської ради. Проте під час бурхливих дискусій з деяких питань порядку денного депутати так і не змогли прийти до спільного знаменника. До того ж під час голосування раз у раз лунали заяви, що електронна система підрахунку голосів дає збої.


У підсумку депутати розглянули лише 2 питання, а потім вирішили перенести сесію на 30 вересня.

Питання розглядалися не в порядку черги, а в порядку, що вважали за краще депутати. Так, питаннями "особливої важливості" виявилися проекти рішень під номерами 60 та 61. Перший передбачав фінансову перевірку діяльності трьох комунальних підприємств міста, а другий - закликав заощаджувати на чиновниках. З цими ініціативами виступив голова фракції "Запоріжжя - наше місто" Геннадій Рекалов.

Щодо одного з питань депутати прийняли рішення. Так, вирішено було створити тимчасову комісію, яка б перевірила економічну ефективність таких КП, як телеканал "МТМ", газета "Запорозька Січ" і "Запорізьке міське інформаційне агентство". Г.Рекалов заявив, що ці підприємства повинні самі себе фінансувати, а у міста є безліч важливих проблем, які потребують фінансового розв´язання.

Було вирішено, що очолить комісію Геннадій Рекалов. Пропонувалося також, щоб тимчасову депутатську комісію очолив секретар міськради Юрій Капюх, однак депутати не підтримали його кандидатуру.

У ході розгляду питання економії - проекту рішення про внесення доповнень до рішення міськради від 19.11.2008 "Про антикризові заходи щодо виходу з фінансової ситуації", підготовленого депутатом Геннадієм Рекалова, депутати не змогли домовитися. Проект передбачав скорочення витрат на утримання органів місцевого самоврядування та містив рекомендації щодо скорочення частини його працівників.

Г.Рекалов зазначив, що в складні часи сьогодення місту потрібний фінансовий резерв і створити його можна шляхом економії. При цьому він підкреслив, що, якщо можна скорочувати робітників, то чому не можна скоротити й чиновників. Нагадаємо, що рішення передбачало звільнення низки чиновників мерії, 3-х з 7-ми заступників мера та скорочення прес-служби запорізького градоначальника. По суті, воно було спрямоване проти міського голови.

Мер Євген Карташов у зв´язку з цим зазначив, що він був би не проти, однак у рішенні бачить передвиборні гасла та піарівськи ходи. Також він додав, що визначати систему управління органів місцевого самоврядування можуть тільки фахівці і що запорізька система визнана однією з кращих в Україні.

Дискусії тривали декілька годин. Ідею економити на апараті чиновников підтримували фракції Партії регіонів, "Запоріжжя наше місто", "Віче" - проти ж були комуністи, "Народна опозиція" і БЮТ.

В результаті першої спроби голосування не вистачило одного "за", щоб рішення було прийнято (45 "за" з необхідних 46). За підсумками переголосування виявилося, що охочих скоротити бюджетне фінансування та чиновників виконкому стало ще менше - 43. Депутати загаласували, лунали заяви про те, що електронна система голосування "Віче" насправно працює і що, взагалі, дехто з депутатів голосує картками своїх відсутніх колег.

Оголосили перерву, від 4-чотирьох депутатів міськради від імені своїх фракцій надійшли заяви з вимогою перенести сесію на 30 вересня, поки не буде відновлено систему голосування. Більшістю голосів сесія затвердила цю пропозицію.

Артур Степцов, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -