Logo home mail searsh

сегодня 28.02.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


Молодь з усієї України святкувала День Незалежності на Хортиці


29.08.2009

23-24 серпня на о.Хортиця проходила Всеукраїнська акція "Молодь України святкує День незалежності на Хортиці" за підтримки політичної партії "Народна самооборона". Метою акції організатори поставили зміцнення єдності українських громадян в ім´я процвітання України. У наметовому таборі зібралися більше тисячі хлопців та дівчат з усіх областей України.


Як повідомляє прес-служба Громадянського руху "Народна самооборона", свято проходило яскраво: на сцені, що була прикрашена зображенням лева - герба м.Львів, і козака з мушкетом - символу війська Запорізького, виступала з піснями й танцями молодь з усіх куточків України. Гості також мали можливість оцінити майстерність Кінного театру запорізьких козаків. Гуляння з танцями та піснями біля вогнища тривали до ранку. Вранці ж у таборі символічно піднімали Державний прапор України.

У Всеукраїнському молодіжному наметовому таборі на о.Хортиця побував і лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко, який виступив перед присутніми. На його думку, святкувати сьогодні День незалежності на Хрещатику разом із Київським чиновництвом стає все важче та неприємніше, тому він вирішив святкувати День Незалежності разом із молоддю зі всієї України, яка зібралася на Хортиці.

Лідер НС також підкреслив, що "Народна самооборона" - єдина парламентська партія, що не висуває свого кандидата в президенти, тому що ставить метою спочатку отримати повагу людей, їх довіру та донести гасло: "Думай, а потім голосуй!", щоб люди подумали про себе і обрали сильного лідера. Ю.Луценко зазначив, що НС готова підтримати лідера, якого визнає і схід, і захід, і північ, і південь, а поки що буде слідкувати за виборцями та говорити правду про всіх тих, хто сьогодні претендує на владу, але мало говорить про потреби людей.

За словами Ю.Луценка, з цієї причини НС і зібралася на Хортиці разом з людьми, а не з політиками, щоб поговорити з ними та "дати свою оцінку політиканам, політикам, гетьманам і гетьманчикам, які будуть працювати або на зло, або на добро України".

Юрій Луценко зізнався, що отримав величезне задоволення від спілкування з молоддю, зазначивши, що найкращий подарунок до Дня Незалежності для нормального політика - це бачити людей, які сповнені енергії й оптимізму.

Керівник Народної Самооборони в Запорізькій області Елліна Позднякова зазначила, що запоріжцям дуже приємно приймати в гостях молодь з усієї України і приємно те, що акція, організована Народною Самообороною, пройшла саме в Запоріжжі. За її словами, мета заходу - невимушене спілкування молоді, була досягнута, а на прикладі молоді було показано, що Україна є єдиною та неподільною.

Артур Степцов, Политика ЗапорожьяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -