Logo home mail searsh

сегодня 28.02.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Политика:


День Незалежності з Махном


26.08.2009

23-24 серпня у м. Гуляйполе Запорізької області пройшов IV андеграундний музично-літературний фестиваль "День Незалежності з Нестором Махном-2009". У програмі "Махнофесту" було заплановано безліч розважальних заходів, частина з яких пройшла за участі відомих українських політиків - народних депутатів України Олеся Донія (голова Оргкомітету заходу), Тараса Стецьківа, міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.


Головним розчаруванням цього року стало те, що замість звичних 20 гривень за вхід цього року вимагали вже 50, а для бажаючих відвідати нічну розважальну програму цілих 80 гривень. З іншого боку, учасники фестивалю залишилися задоволеними і весіллям в костюмах аля батько Махно, і традиційною вже масовою бійкою подушками, і великою кількістю літературних заходів. Українські поети, літаючи на повітряній кулі, читали з небес свої вірші, а на землі в цей час проходив "поетичний бодіарт". Шість прекрасних дівчат дозволили заради мистецтва покрити свої оголені до поясу тіла фарбою.Головною фінальною "родзинкою" акції стало "ритуальне шмагання" однієї з дівчат, що не пожаліла задля цього свої сідниці.

Серед інших перформенсів - "Махновські весілля", конкурс махновського костюма, літературна премія "Остання Барикада", літературна антипремія "Махновський гарбуз", "Бій барабанщиків", "День народження Жадана", "Кримська експансія Ісмета Шейх-Заде", акція" Українську книгу - Гуляйполе! " та інші.

У вечірній програмі було заявлено участь музичних гуртів "С.К.А.Й", "Бремстокер", "Мертвий Півень", "Хаммерман знищує віруси" та інші.

Порадувало учасників чергове подання "Томатного лідера нації", під час якого махновці могли за бажанням зажбурляти стиглими помідорами одного з "улюблених" українських політиків. Правда не оригінал, а мальовану копію.

Що ж до самих оригіналів, то політики у Гуляйполі в цей день намагалися розважатися як хто може. Зокрема, для Юрія Луценка це була перша в житті поїздка на батьківщину головного українського анархіста. Міністр внутріщніх справ взяв участь у церемонії відкриття пам\'ятника Нестору Махно, що пройшла в центрі міста біля будинку культури, де 24 серпня зібралося багато гостей і жителів села. Відкриваючи пам\'ятник, Юрій Луценко своїй промові нагадав, що всі бійці революційно-народної армії Махна вступали в загони без жодного примусу.

Також Юрій Луценко пообіцяв на наступний рік більше пісень і театральних виступів на фестивалі, а також запропонував місцевій владі відновити карусель біля млина, який був історичним штабом Нестора Махно: "І дітям забавка і історикам пам\'ять".

Після виступу Юрій Луценко передав мікрофон свому одно партійцю, народному депутату України Тарасу Стецьківу, який виступив з короткою промовою. Після офіційної частини церемонії відкриття пам\'ятника, Ю. Луценко сфотографувався з усіма бажаючими й дав автографи.

Потім міністр пішки пройшов вулицями міста до райну краєзнавчому музею. Там він побував у підвальному приміщенні, де були представлені експонати дореволюційної епохи, а потім оглянув стенди вже радянського періоду.

Іван Правда, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -