Logo home mail searsh

сегодня 28.02.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


Запорізьким осередкам ВО "Батьківщина" 10 років


18.08.2009

Запорізька обласна парторганізація ВО "Батьківщина" відсвяткувала 10-ліття створення в нашому регіоні перших партійних осередків. Представники всіх районів області на чолі з головою обласної організації ВО "Батьківщина", народним депутатом Валерієм Крайнім зустрілися на Хортиці, щоб обговорити стан справ в організації та виробити стратегію її розвитку.


В атмосфері козацької вольниці будь-який партійний захід проходить цікаво й насичено, будь то вручення партійних квитків новачкам, святкування професійних свят, поздоровлення ветеранів або просто яскраве кінне шоу для дітей. І тут як найкраще можна поговорити й про існуючі досягнення, і про плани і завдання.

Але перш ніж говорити про майбутнє, теплі слова були сказані на адресу людей, чия партійна робота почалася з моменту появи ВО "Батьківщина" у нашому реґіоні. Валерій Крайній вручив нагороди, привезені ним із центрального апарата, самим заслуженим членам партії.

Запорожці одержали пам\'ятні ювілейні медалі "Ветеран партії ВО "Батьківщина" і почесні Знаки партії "Всеукраїнське об\'єднання "Батьківщина". Серед нагороджених - перший голова обласної партійної організації Володимир Глазунов та його заступник Віктор Трегуб, депутат від БЮТ Запорізької обласної ради Олександр Бєлік, керівник Новомиколаївської районної парторганізації Василь Малий, керівник Веселовської парторганізації Іван Нидзельський.

Після нагородження мова зайшла про нагальні завдання, що стоять перед партійцями області, перед депутатським корпусом БЮТ у світлі майбутньої президентської виборчої кампанії. Вперше за всю історію свого існування "Батьківщина" іде на вибори не з опозиційних окопів. Лідер політичної сили, кандидат на пост президента Юлія Тимошенко очолює український уряд, а це накладає певні зобов\'язання на кожного члена партії. І ускладнює завдання. Чому, пояснив Валерій Крайній.

- Навколо Юлії Володимирівни колами ходять претенденти на пост голови держави. Зрозуміло, що вони відчувають загрозу з її боку. Її шанси стати президентом будуть вищими за їх, навіть якщо вони виставлять єдиного кандидата. Зараз стає модно критикувати прем\'єра, тому що це чудовий привід підсвітити перед виборцями своє ім\'я. Вони не розуміють очевидного. Критикувати виходить тільки того, хто працює. А народ, спостерігаючи демонстрацію опозицією всіляких переконань у стінах Верховної Ради (що по суті є звичайним неробством), починає цінувати роботу як таку. Людина, що працює, але помиляється, викликає більше поваги, чим праведний ледар. Слава критикана дуже мерехтлива та не постійна. Вона існує доти, доки можна в когось кидати бруд, - вважає Валерій Григорович.

Виправити ситуацію з існуючим перекошенням в інформуванні суспільства й закликає однопартійців народний депутат.

- Ми маємо унікальний шанс отримати в недалекому майбутньому демократичного президента, демократичний уряд і демократичну коаліцію в парламенті, які працюватимуть, як одна команда. І ми не повинні позбавити країну цього шансу, оскільки до цих пір між двома гілками влади не було ні розуміння, ні взаємодії. Зараз як ніколи народу потрібна правда. Щоб зробити адекватний вибір, він повинен володіти повною картиною того, що відбувається, а не спостерігати заполяризовану точку зору, розроблену політтехнологами наших опонентів. Ми будемо боротися. Ми будемо постійно розповідати запорожцям правду про те, як працює наш прем\'єр, як працюють депутати, і як кожен з нас може вплинути на непросту українську дійсність, - підкреслив Валерій Крайній.

Прес-служба ЗОО ВО "Батьківщина"Добавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -