Logo home mail searsh

сегодня 28.02.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


Запоріжжя відвідав народний депутат від Народної партії Валерій Баранов


14.08.2009

10 серпня 2009 року у приміщенні Запорізького міськвиконкому відбулася прес-конференція по презентації Державної житлово-комунальної інспекції в Запорізькій області. Презентацію інспекції у Запорізькій області провів перший заступник міністра з питань ЖКГ, начальник Державної житлово-комунальної інспекції Олександр Мазурчак. У роботі презентації прийняв участь народний депутат України від Блоку Литвина Валерій Баранов, який є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань житлово-комунального господарства.


У ході презентації нового структурного підрозділу ЖКГ О.Мазурчак розповів про плани робот та представив запорізьку команду у складі 15 працівників на чолі з Іриною Солонніковою.

За словами начальника Запорізької обласної інспекції І.Солоннікової нова структура ЖКГ буде контролювати дотримання норм законодавства, стандартів та правил в сфері житлово-комунального господарства, здійснювати контроль за виконанням інвестиційних та регіональних програм розвитку галузі. На цю заяву гостро відреагувала начальник Запорізького міського управління житлового господарства Г.Охрименко: \"Зібрати скарги населення – це пів справи. Чим інспекція може допомогти конкретній людині? Чи є у інспекції фінансові інструменти?\" Також Галина Охрименко попросила дати роз\'яснення, за якими нормами буде працювати нова Державна інспекція, якщо в країні досі немає стандартів та об’єму послуг споживача.

Коментуючи ситуацію, яка склалася в сфері ЖКГ Валерій Баранов сказав: \"Проблема в тому, що у нас постійні вибори. Президентом або мером неможливо стати якщо не пообіцяти зниження тарифів та безкоштовного проїзду у місцевому транспорті. Відмовитися від того чи іншого безглуздя ні у кого не достає політичної волі. Той, хто, дійсно хоче реформувати житлово-комунальне господарство, мусить покласти голову на плаху історії. Інакше проблеми в ЖКГ не вирішити\".

Запорізькі комунальники, які були присутні на презентації Державної житлово-комунальної інспекції, звернулися до народного депутата Валерія Баранова з проханням пролобіювати прийняття Житлового Кодексу та підзаконних актів, які регулюють роботу галузі. В свою чергу В.Баранов зауважив, що всі новації в галузі гальмує політична система. За його словами, якщо проект надано не тими людьми, за нього не голосуватимуть. Таким чином провалили прийняття проекту Житлового Кодексу \"Рибака-Попова\", якій увібрав у себе кращі наробітки міністерства ЖКГ. \"Замість цього приймали якісь закони по кажанах\", - говорить Валерій Баранов.

Саме для того, щоб така ситуація більше не повторювалась, народний депутат від Блоку Литвина Валерій Баранов має намір створити у Верховній Раді України позафракційну групу \"За місцеве самоврядування\", до якої увійдуть колишні мери. \"За моїми підрахунками до цієї групи увійдуть 15 депутатів, у середньому по 3-4 представника від кожної фракції. Екс-мер Києва Олександр Омельченко буде одним із основних учасників групи. Головна ціль, яку ставить перед собою позафракційна група \"За місцеве самоврядування\" – лобіювання прийняття профільних законів\", - наголосив Валерій Баранов.

Прес-служба Запорізької регіональної організації
Народної ПартіїДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -