Logo home mail searsh

сегодня 28.02.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Политика:


Мер Бердянська відхрестився від заступника-корупціонера


20.07.2009

Зважаючи на великий громадський резонанс цих справ та негативний їх вплив на імідж міської влади, міський голова Бердянська Євген Шаповалов протягом тижня змушений був давати коментарі, що б відводили від нього підозру у організації корупційних схем у міській владі. В інтерв\'ю тижневику "Бердянские ведомости" мер всю вину поклав на свого заступника В.Тихонова.


"Він - моя людина, але виявився негідником. Мене вразило те, що він був одним до того, як його затвердили на посаді, і дуже змінився після цього. Адже все місто знає, що я його кандидатуру 5 разів(!) подавав на затвердження сесії. І як тільки Вадим Іванович стає заступником, змінюється його ставлення до роботи... Те, що у мене були серйозні претензії до нього, я раніше широкому розголосу не давав. Але моє оточення в курсі, що за півроку перебування його на посаді, я пропонував йому звільнятися тричі... А з іншого боку, дякую, що правоохоронні органи мені допомогли позбутися нечесних і корисливих людей... Адже перебуваючи при владі більше року, я так і не зміг навести порядок у системі видачі землі…", - зауважив Є.Шаповалов.

У інтерв\'ю обласному тижневику "ПравДа" мер далі розвинув цю тему. Зокрема, він відзначив таке: "Безумовно, отримання хабара членом моєї команди негативно впливає, в першу чергу, на авторитет мера… його вчинок кидає тінь на мене, як на мера міста, на мою команду, на виконком.. І цей факт говорить про те, що потрібно бути більш вимогливим до людей, які приймаються на роботу у виконком. На жаль, я ще раз отримав гіркий урок за свою надмірну довіру до людей... Робота у владі - це, перш за все, відповідальність. Мабуть, Вадим Тихонов цього так і не зрозумів…".

Стосовно ж питання, кому було вигідне затримання двох чиновників саме зараз, Є.Шаповалов відмітив: "У нас боротьба з корупцією активізується, як правило, перед виборами столичного рівня. Звичайно, якщо б ця боротьба почалася 10-15 років тому і проводилася системно, то таких фінансових воротил, як деякі наші народні депутати, сьогодні не було б при владі. А то вони, у свій час, прийшовши у владу чи не на велосипедах, зараз їздять на найдорожчих машинах і є власниками заводів, газет, пароплавів і землі. Чому ж ніхто не поцікавиться, звідки це все у чиновників, які працювали на фіксовану зарплату?... Мене вражає, коли наш земляк-нардеп (*мається на увазі екс-мер міста В.Баранов*) розповідає про допомогу місту. Адже, насправді… за роки його депутатства жодної копійки в місто не надійшло. Зате замість цього ми маємо постійні закиди, звинувачення і запити в різні інстанції з проханням перевірити дії міської влади... Дії правоохоронців коментувати не буду… Можу лише висловити жаль, що боротьба з корупцією у владі Бердянська не почалась раніше... Тоді можна було припинити "дерибан" підприємств, об\'єктів нерухомості, коси і всього узбережжя… Сьогодні в Бердянську добре знають "замовника" ситуації по Тихонову і депутатам міськради (*знову ж натяк на екс-мера В.Баранова*). І, мабуть, було б правильним тим же правоохоронцям предметно вивчити ситуацію з роздачею землі і об\'єктів за весь період роботи попередньої і моєї команди… І тоді дійсно стане зрозумілим, хто дійсно нажився і хто є хто…".

Іван Правда, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -