Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Политика:


Карташов зробив новий "мостовий" наступ на Київ


08.07.2009

7 липня мер Запоріжжя Євген Карташов побував у Києві, де вручив кожному народному депутату України від Запорізької області особисте звернення про підтримку будівництва мостів через Дніпро та необхідність збільшити фінансування для продовження їх будівництва. Запорізька міська влада сподівається, що народні депутати підтримають запоріжців та проголосують за внесення змін до Держбюджету та подальше фінансування автотранспортної магістралі у Запоріжжі.


Нагадаємо, що 2 липня на прохання міста голова бюджетного комітету ВР Микола Деркач (Блок Литвина) та його перший заступник Олександр Пеклушенко (Партія регіонів) зареєстрували в ВР законопроект. В ньому пропонується внести зміни до держбюджету на 2009 рік і виділити на будівництво мостових переходів через р.Дніпро в Запоріжжі 500 млн. гривень із стабілізаційного фонду держбюджету. Раніше ці кошти призначалися на будівництво метрополітену в Донецьку, але, відповідно до прийнятих 1 липня Верховною Радою змін до бюджету, роботи з будівництва метро будуть фінансуватися за рахунок окремої бюджетної програми з підготовки та проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Так, в рамках цієї програми додаткові доходи бюджету в розмірі 9,8 млрд. гривень будуть спрямовані на фінансування будівництва, реконструкції, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг, у тому числі будівництво та реконструкцію мостів державної та комунальної власності (будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через р.Дніпро в Києві у сумі 650 млн. гривень, будівництво метрополітену в Дніпропетровську, Донецьку, Києві та Харкові).

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, на будівництво мостів у Запоріжжі в держбюджеті на 2009 рік на тепер передбачена субвенція міському бюджету в розмірі 100 млн. гривень, тоді як для продовження будівництва з дотриманням набраних темпів робіт у поточному році необхідно 800 млн. гривень. Загальна вартість будівництва на сьогодні становить 4 млрд. 931 млн. гривень.

Міський голова Запоріжжя Євген Карташов впевнений, що провідні політичні сили парламенту та народні депутати позафракційної групи "Запорізький край" не підуть на канікули без розгляду цього надважливого питання, але поки що невідомо, коли саме цей законопроект буде внесено на голосування, оскільки Партія регіонів налаштована блокувати парламентську трибуну і надалі. Він підкреслив, що ніхто не має права перетворювати мости в довгобуд і, якщо поправка до Держбюджету буде прийнята, то Запоріжжя отримає шанс продовжити будівництво. Також Євген Карташов висловив думку, що, якщо народні обранці затвердять поправку до бюджету, то матимуть на майбутніх виборах до ВР прихильність запоріжців, які чекають на відновлення будівництва мостових переходів.

Вручивши звернення до народних депутатів, мер Запоріжжя Євген Карташов разом з мостобудівниками взяв участь у спеціальному засіданні Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, де обговорювалися корективи до нового титулу будівництва автотранспортної магістралі через р.Дніпро. Про висновки комісії запорізький голова повідомив першого віце-прем´єр-міністра України Олександра Турчинова під час особистої зустрічі. За словами Євгена Карташова, перший віце-прем´єр підтримує пропозиції запорожців та бюджетного комітету щодо внесення змін до Держбюджету і в такий спосіб забезпечити фінансування будівництва мостів. Однак Олександр Турчинов зазначив, що такий сценарій є можливим за умови, якщо Президент України Віктор Ющенко підпише загальний бюджет фінансування об\'єктів Євро-2012.

Артур Степцов, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -
Гайка Din934 цена, at.