Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


Червоненко в Запоріжжі розбирався з "душевнохворими словоблудами"


25.06.2009

23 червня Євген Червоненко прибув до Запоріжжя, де провів закриті збори однопартійців в готелі "Інтурист", а потім провів прес-конференцію, в ході якої поставив під сумнів легітимність чергової звітно-виборчої конференції 21 червня обласної організації НСНУ, в ході якої замість нього на посаду голови осередку було обрано Олега Ткаченка, який раніше обіймав посаду голови виконкому організації, і якого сам Червоненко назвав "душевнохворим словоблудом".


Як повідомив Євген Червоненко, Рада обласної організації Народного Союзу "Наша Україна" вимагає від центрального виконкому партії та КРК визнання незаконними рішення, прийняті на конференції, а також звільнення Олега Ткаченко з посади керівника виконкому. У випадку, якщо ці вимоги не будуть задоволені, то всі 14 членів Ради разом з Червоненко готові скласти свої мандати та покинути лави "Нашої України".

Голова фракції НСНУ в Запорізькій облраді, член Ради Юрій Березовський повідомив, що за статутом конференція визнається легітимною, якщо в її роботі бере участь не менш як 2/3 делегатів, а у конференції, яка відбулася 21 червня, взяли участь не більше 60%. На підставі даного факту центральний виконком партії ухвалив рішення про нелегітимність конференції, що відбулася.

За словами Юрія Березовського, планувалося, що конференція відбудеться 24 червня, коли у всіх організаціях пройдуть збори. Внаслідок внутрішніх непорозумінь Запорізька обласна організація не буде представлена на всеукраїнському з´їзді НСНУ 27 червня через те, що делегати не могли бути обрані на нелегітимної конференції.

За словами членів Ради партії, Олег Ткаченко винен в дестабілізації роботи організації, а питання щодо зняття його з посади обговорювалось і раніше: 3 рази високопоставлені члени центрального виконкому заявляли, що наказ про звільнення підписаний і викликали Ткаченко для ознайомлення, але він знову і знову залишався на своїй посаді.

Євген Червоненко зазначив, що в рядах організації неодноразово обговорювалося питання про зміну голови Запорізької обласної організації "Нашої України", обговорювалися можливі кандидатури, але передбачалося, що конференція, на якій вона була б затверджена, пройшла б вже після всеукраїнського з´їзду НСНУ. Серед ймовірних кандидатів на посаду голови Червоненко назвав Юрія Березовського, Валентину Манжуру, Олександра Путнокі та Романа Дригинича. Кандидатура Олега Ткаченко також розглядалася, але переважно в Києві.

У свою чергу Олег Ткаченко вважає себе обраним новим головою партії на законній підставі, оскільки у виконкомі не було пред´явлено рішення, яким би конференція від 21 червня визнавалась нелегітимною. Він порадив Євгену Червоненко звертатися до суду, якщо той не згоден зі зняттям його з посади голови запорізької організації.

Новий голова запорізької обласної організації "Наша Україна" також зазначив, що про легітимність конференції свідчить участь 71 делегата в ній та підкреслив, що в партії немає розколу. На його думку, бажання 14 членів старого складу Ради організації вийти з лав партії ні про що не свідчить.

Артур Степцов, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -