Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


В Запоріжжі побував Володимир Литвин


28.05.2009

27-28 травня Голова Верховної Ради України та лідер Народної партії Володимир Литвин перебував з дводенним робочим візитом у Запорізькій області. Політичний діяч ознайомився з ситуацією в регіоні та висловив ідеї щодо покращення показників низки економічних та соціальних процесів як в області, так і в країні загалом.


Під час свого візиту до Запоріжжя Володимир Литвин висловився за здійснення перевірок виконання умов приватизації тими підприємствами, які заявляють про наміри зупиняти виробництво та звільняти працівників. При цьому в умовах кризи деякі підприємства вимагають від держави зниження тарифів на електроенергію, зниження вартості залізничних перевезень, погрожуючи зупинками виробництва.

Наприклад, власники та керівники ЗАлКу неодноразово заявляли про те, що у випадку, якщо держава не надасть підприємству пільговий тариф на електроенергію, вони готові зупинити виробництво, залишивши без роботи тисячі городян.

З подібними діями власників приватизованих підприємств Литвин пропонує боротися перевірками і з\'ясовувати, на яких підставах вони були приватизовані, які інвестиційні зобов\'язання брали на себе нові власники: які з них було виконано, а які - ні і чому.

До питання про заборону азартних ігор Володимир Литвин на прес-конференції сказав, що цю проблему потрібно було вирішувати давно, особливо проблему гральних автоматів. Як повідомив Голова ВР, за результатами дослідження - 75% осіб, що постійно грають на автоматах, складають підлітки, а кожен 4-й, до кого не була прихильною Фортуна, починав думати про суїцид.

Політик вважає, що повна заборона азартних ігор приведе до появи підпільного ігрового бізнесу, тому необхідно визначити території, які знаходяться на віддалі від населених пунктів, куди зможуть потрапити люди, у яких є надлишок грошей для подібних витрат і куди не зможуть потрапити підлітки. При цьому, як вважає Володимир Литвин, ситуація з гральним сектором повинна бути під постійним жорстким контролем держави, особливо вік відвідувачів гральних закладів. "На моє переконання за цим законопроектом має слідувати таке рішення - про визначення відокремлених територій , на яких можна відтворювати гральний бізнес . Наприклад, коса Тузла, острів Зміїний та рід інших островів".

Під час своєї зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом Запорізького національного університету Голова Верховної Ради зазначив, що сьогодні основним завданням держави повинна бути реалізація якісної освіти.

Володимир Литвин висловився за необхідність збільшення фінансування вузів, зменшення навантаження на викладачів та кількісного зменшення аудиторних груп. Також Литвин вважає неприпустимим руйнування системи освіти, яка існувала в державі і давала випускникам вузів фундаментальні знання, і обережно впроваджувати будь-які новації в ній.

Голова Верховної Ради у своєму виступі акцентував увагу пристуніх на проблемах якісної освіти, глобальних економічних і соціальних процесів, відзначивши, що потрібно робити все можливе для того, щоб Україна стала регіональним лідером і грала свою власну роль у світовому суспільстві.

Не оминув партійний лідер і проблему майбутніх президентських виборів: "Я вніс проект постанови про те, що вибори мають відбутися 17 січня. Президентські вибори, За конституцією, мають відбуватися в останній тижнь, останнього місяца президентського строку. Президентом Ющенко став 23 січня 2005 року. Рахуйте... міститься вже пропозиця до ЦВК про те, щоб завершити перевірку реєстра виборців. Бо всякі майстри вже рвуться до даних, до серверу. Ви ж розумієте: ставки на цих виборах будуть дорожчі за життя...".

Артур Степцов, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -