Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Политика:


Першотравень у Запоріжжі


05.05.2009

1 травня у обласному центрі і містах обласного підпорядкування пройшли традиційні святкові заходи, в яких крім трудових колективів і громадськості взяли участь представники ряду політичних сил – КПУ, СПУ та Партії регіонів. Разом з тим, в порівнянні з працівниками підприємств області, кількість партійних учасників першотравня була мінімальною, хоча прапори ПР, КПУ і СПУ майоріли на площах Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя.


Святкова демонстрація у Запоріжжі проспектом Леніна виявилася цього року небагаточисельною – близько півтисячі осіб пройшли від площі Леніна до площі Фестивальної. При цьому останні демонстранти, скоріш за все – представники КПУ, тримали в руках плакати з написом "Імпічмент зраднику". Більш чисельним виявився мітинг на площі Фестивальній. Близько 5 тисяч осіб – переважно працівники промислових підприємств міста, деякі з яких тримали прапори Партії регіонів і Федерації профспілок України – вітали вигуками "ура" профспілкових лідерів, виступи яких мали переважно опозиційний характер. Зокрема, представники трудових колективів вимагали від уряду повернути борги з зарплати, ввести дифтариф на електроенергію для "ЗАЛКу", не допустити знищення заводу "Радіоприлад".

На "ура" також пройшов заклик мера Запоріжжя Євгена Карташова підтримувати дружні відносини з Росією, Білоруссю і Казахстаном, а також іншими країнами колишнього СРСР: "Тільки у співробітництві з найближчими сусідами, братськими народами Україна зможе пережити кризу і збільшити темпи виробництва і економіки", - зазначив мер.

Також з ініціативи Запорізької обласної організації Національного форуму профспілок України на головній площі Запоріжжя була зведена "Стіна правди", на якій всі бажаючі могли написати все, що вони думають про кризу, про владу, та про кожного конкретного роботодавця. Організатори акції повідомили, що всі записи будуть передані у столицю для ознайомлення з ними чиновників Кабміну і депутатів ВР. В десятку підприємств, на які надійшло найбільше скарг від працівників, увійшли ЗАТ "ЗАЗ", ОАО "ЗАлК", ДП "Кремнійполімер", ВАТ "Південдизельмаш", ДП "Радіоприлад", бердянський завод "Скловолокно", мелітопольський завод "Ім. 23 Жовтня", ДП "ЗТМК" і ряд інших.

У Мелітополі на відміну від минулих років 1 травня до святкової колони демонстрантів, що в основному була організована представниками КПУ, СПУ і СДПУ(о) цього року приєднались представники Партії регіонів на чолі з мером – "регіоналом" Дмитром Сичовим та секретарем міськради Сергієм Вальтером.

Іван Правда, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -