Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


Депутат від БЮТ Валерій Країній завітав до Запоріжжя


05.05.2009

За сприяння депутата Запорізької міської ради від БЮТ Д.Саатова та за участі народного депутата України від БЮТ Валерія Крайнього у розважальному центрі "Шекіленд" відбулося партійне свято, в ході якого десяток кращих керівників первинних партійних організації ВО "Батьківщитна" отримали цінні призи – побутову техніку.


У своєму вітальному слові голова обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат України Валерій Крайній відзначив, що в даний час такого зростання рядів в Запоріжжі немає в жодної іншої партії: "Мені приємно, що ряди нашої партії, а з нею і Блоку Юлії Тимошенко, постійно зростають. Це особливо відрадно на тлі тих насторожуючих тенденцій, які спостерігаються в українській політиці.. Складна економічна ситуація, з якою Україна, як і багато інших країн, зіткнулася сьогодні, відкидає на ціле десятиліття виборчий процес… знову актуальним стає рядовий підкуп виборця, коли за п\'ятдесят-сто гривень, в кращому разі, за сто доларів, купується голос. У цьому сенсі свідомий вступ запоріжців до лав "Батьківщини" вселяє хоч якийсь оптимізм. Не все ще втрачене для майбутніх виборів і для суспільства в цілому. Впевнений, нові члени нашої партії зможуть успішно пропагувати її ідеї і той курс на виведення країни з кризи, який сьогодні з великими труднощами, - перш за все з причини опору і протидії опозиції та президента - здійснюється урядом на чолі з Юлією Тимошенко", - сказав Валерій Крайній, звертаючись до своїх однопартійців.

Крім цього Валерій Крайній взяв участь у засіданні "круглого столу" на тему "Загрози і ризики призупинення будівництва мостів через р.Дніпро" під керівництвом мера міста Євгена Карташова, що пройшло 28 квітня і було присвячено незадовільному стану фінансування головної наразі будови у Запоріжжі. Виступаючи на нараді, народний депутат зазначив таке: "Я вважаю, що для нас, для депутатів ВРУ, питання, що розглядаються сьогодні, повинні бути серйозними і першочерговими. Депутатів від Запорізької області у Верховній Раді 12. Це немала сила. Необхідно взяти за основу ті матеріали, які були підготовлені сьогодні і в Києві добиватись вирішення проблеми…"

Також В.Крайній в ході візиту до Запоріжжя завітав на святкування 6-річного ювілею редакції газети "Горожанин" та подарував трудовому колективу необхідну оргтехніку. В ході спілкування з журналістами він дав ряд коментарів політичного характеру, що містили критику у бік Президента В.Ющенка. Зокрема, він сказав: "В грудні минулого року більшість була створена. Але цей факт президент не хоче визнавати, оскільки це не вигідно йому. Хоча, якщо розмірковувати логічно, то можна навіть у його діях побачити визнання існування більшості. Погодьтесь, ви не будете боротися та всіляко намагатися знищити те, чого не існує. А саме цим Віктор Андрійович і займається наполегливо на протязі останніх місяців... Давайте задумаємося над питанням, звідки взявся "Єдиний центр", про котрий на виборах і чути не було? Ні для кого не секрет, що це його структура. Важко уявити, що Віктор Балога, який контролює ЄЦ, не погоджує з президентом такі дії, як створення партії. А утворення партійної групи "За Україну!"? Невже така штучна строкатість політичної сила, яка мала б бути міцною частиною більшості, допомагає стабілізації ситуації в країні? Вони роблять все, щоб Кабміну було не просто важко, а неможливо працювати. Це їх головне і, нажаль, на сьогодні єдине завдання".

Іван Правда, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -