Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Политика:


Дупутати Облради прийняли рід політичних рішень


27.04.2009

Тема "червоних прапорів" з новою силою залунала поточного тижня під час проведення чергової сесії Запорізької обласної ради. Отримавши минулого тижня перемогу у вигляді підтримки Запорізькою міською радою рішення про використання символіки колишнього Радянського Союзу у святкові дні 9 травня та 14 жовтня, представники КПУ вирішили закріпити подібне ж рішення на обласному рівні.


Відповідний проект постанови "Про використання символіки Великої Вітчизняної війни в день державного свята - Дня Перемоги і у Дні визволення населених пунктів Запорізької області від німецько-фашистських загарбників" був внесений у порядок денний сесії і отримав схвальне рішення депутатів. Слуги народу з подачі комуністів рекомендували підприємствам, установам і організаціям області вивішувати червоні знамена з серпом і молотом кожен рік 9 травня наряду з державною символікою.

Ще одним рішенням, яке одноголосно підтримали депутати Облради з подачі представників КПУ, було затвердження графіку святкування ювілею ЛКСМУ. Згідно прийнятого рішення, Обласній держадміністрації і органам місцевого самоврядування рекомендовано провести святкові заходи 26 червня, передбачивши організацію концертів, урочистих мітингів, приведення до належного стану пам\'ятників і обелісків, пов\'язаних з історією комсомолу, створення музею комсомольської слави області, вітання ветеранів тощо. Аналогічне рішення раніше, в кінці 2008 року було прийнято сесією Запорізької міськради.

Відзначилось проведення сесії Запорізької обласної ради прийняттям ще ряду резонансних політичних рішень. Зокрема, запекла дискусія на сесії розгорілася з приводу проекту рішення "Про внесення змін та доповнень до регламенту роботи Запорізької обласної ради п\'ятого скликання, затвердженої рішенням обласної ради від 22.06.2006 №9 (із змінами і доповненнями)", підготовленого депутатом від Блоку Литвина Русланом Жаботинським. Мова йшла фактично про надання права президії Облради виводити з зали депутатів за погану поведінку і забороняти їм брати участь у наступних 1-2 сесій рішенням депутатів ради. Проект даного рішення виник як відповідь на нещодавні інциденти, в ході яких представники опозиції - депутати від БЮТ та ПСПУ декілька разів блокували трибуну Облради, не погоджуючись з тим, що представники Партії регіонів і інших фракцій "більшості" ігнорують їх думку.

Винесення даного проекту рішення на обговорення викликало обурення цілого ряду депутатів від БЮТ і НСНУ, які заявили, що прийняття подібного рішення обмежить їхні права. Так, депутат від НСНУ Юрій Березовський заявив, що "не треба робити з Облради отару овець, яка боїться сказати щось проти…", а також попередив, що у разі прийняття буде оскаржувати таке рішення у суді як незаконне. Цю думку підтримали і деякі представники "більшості". Так, депутат від КПУ Віктор Холодний відзначив, що депутатів обрали за партійними списками, тому саме партійне керівництво повинно їх виховувати. Зрештою, депутати дослухались до пропозиції депутат від БЮТ Олександра Рабцуна і виключили з проекту рішення пункти про видалення депутата з зали і позбавлення його права брати участь у сесіях. В результаті, схвалений депутатами проект в якості "кари" за непристойну поведінку депутатів передбачає лише громадське осудження.

Також в ході сесії депутати прийняли ще два чергових звернення до Президента, голови уряду і спікера Парламенту з приводу ситуації, що склалась на Запорізькому алюмінієвому і Титаномагнієвому комбінатах. Зокрема, депутати попрохали державу, а також російських власників ВАТ "ЗАЛК" і Уряд Російської федерації спільними зусиллями подолати кризову соціально-економічну ситуацію на підприємстві та зберегти трудовий колектив від звільнення. Стосовно ж Титаномагнієвого комбінату, депутати попрохали уряд закупити 50% продукції підприємства у держрезерв, забезпечити йому державне замовлення а також ввести пільги для закупівлі товарів, робіт і послуг з держрезерву.

Іван Правда, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -