Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Политика:


Сесія Запорізької міськради в черговий раз перетворилась на політмайдан


22.04.2009

16 квітня депутати Запорізької міськради зібралися на чергову сесію. Хоча сесію збирали з суто господарчих проблем, зібрання депутатів в черговий раз перетворилось у політичну трибуну, оскільки до порядку денного було внесено кілька відповідних питань. Спочатку депутати дискутували з приводу необхідності витрачання грошей з міського бюджету на рекламу роботи міськради і її виконкому у засобах масової інформації.


Розподіл закладених в бюджеті на ці потреби 400 тис.грн. викликав жваві дискусії. Зокрема, деякі депутати обурились тим фактом, що більшість цієї суми йде на висвітлення діяльності мера і виконкому, а не депутатів. "Мера показують по телебаченню частіше, ніж нас" - приблизно так висловлювали своє обурення депутати, і пропонували або ділити ці гроші порівну, або взагалі скасувати цю статтю витрат. Остання думка не знайшла підтримки у зала.

Так само не подіяли аргументи управляючого справами виконкому Єгора Семенкова, що гроші ці завжди йшли не на висвітлення діяльності мера чи депутатів, а на висвітлення міських проблем і ідей влади. Врешті депутати підтримали пропозицію представниці Партії регіонів Людмили Маринюк, поділивши порівну згадану суму між депутатами і виконавчою владою на чолі з мером.

Наступним каменем спотикання на сесії стала винесена комуністами пропозиція використання символіки колишнього Радянського Союзу – а саме Червоного Прапора з зображенням серпа і молота у святкові дні 9 травня та 14 жовтня (день визволення Запоріжжя) з метою "сприяння відновленню історичної справедливості і патріотичного виховання молоді".

Ініціатива КПУ обурила інших представників "лівого табору" - лідера фракції ПСПУ Павла Бауліна, що звинуватив колег по лівому табору у спробі зробити собі "піар на пустому місті" та за міський кошт. Крім того, прозвучала думка про відсутність у розпорядження міських служб необхідної кількості червоних прапорів. На це комуністи відповіли, що залюбки нададуть допомогу в оздобленні міста радянською символікою. Врешті депутати 58-ма голосами "за" при двох, що утримались закріпили право урочисто підіймати 9 травня та 14 жовтня над адміністративними будівлями не лише державний прапор, але й радянський – червоний, із серпом і молотом.

Крім цього, з подачі згадуваного вже лідера фракції ПСПУ Павла Бауліна міськрада проголосувала ще за ряд політично-неоднозначних рішень. Зокрема, на розгляд депутатів було винесено проект рішення "Про звернення депутатів Запорізької міської ради до народних депутатів України з приводу вчень НАТО, що плануються на території України у 2009 році". У зверненні міститься вимога до народних депутатів на голосувати за дозвіл проведення вчень. Крім цього, у тексті засуджується "антинародна політика президента Ющенка" - зокрема підписання ним указу про проведення натовських вчень.

Після наведених представником ПСПУ аргументів 49 депутатів проголосувало за даний проект. Згідно прийнятого рішення, Звернення буде не лише направлене до Верховної ради, але й опубліковане у запорізьких ЗМІ.

Наступним проектом Павло Баулін виніс пропозицію ввести ряд обмежувальних заходів по відношенню до міста Львова, депутати і жителі якого свідомо знищують пам’ятники радянським воїнам-визволителям та інші символи радянської епохи, а також возвеличують нацистських злочинців.

Депутат закликав колег об’явити економічну блокаду Львівській області, перервати з регіоном усі комерційні, виробничі і інші контакти і відмовитися від надання Львівській області товарів та послуг. Крім того П.Баулін запропонував заборонити жителям Львівської області в’їзд на територію Запоріжжя, і Львівську обласні і міську ради розпустити. Однак, дані пропозиції викликали в сесійній залі лише сміх депутатів.

Врешті, було вирішено прийняти заяву представника ПСПУ до відома та не приймати з цього приводу ніяких інших рішень.

Іван Правда, Політика ЗапоріжжяДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -