Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Экология:


Хортиця має стати чистішою


21.04.2009

В облдержадміністрації відбулася презентація проекту "Створення системи поводження з побутовими відходами на о. Хортиця", яку провів заступник голови ОДА Олександр Сін.


Проблема забруднення території острова побутовими відходами з кожним роком стає все актуальнішою для Національного заповідника "Хортиця". З розвитком туристичної та транспортної інфраструктури рекреаційне навантаження на екосистеми зростає в середньому на 10-15 % щороку. Так, у 2008 році заповідник відвідали 150 тисяч організованих та приблизно понад 1,5 млн. неорганізованих туристів. Після їхніх відвідин залишилось понад 100 тонн побутових відходів, переважно у межах рекреаційних зон та цінних природних територій.

Неважко спрогнозувати, що без впровадження ефективної системи управління відходами критичною точкою у зростанні антропогенного навантаження на о. Хортиця безумовно стане відкриття нових мостових переходів та приток туристів під час проведення чемпіонату з футболу "Євро 2012".

- Розуміючи, що адміністрація заповідника не зможе самостійно вирішити проблему утилізації відходів, обласна виконавча влада, екологічна громадськість регіону активно долучилися до вирішення цієї проблеми шляхом впровадження проектного методу управління побутовими відходами, - зазначив Олександр Сін.

. Асоціація громадських організацій "Інститут екології і краєзнавства "Запорозький край" стала автором проекту "Створення системи поводження з побутовими відходами у Національному заповіднику "Хортиця", який подано на конкурс екологічних проектів в рамках впровадження Регіональної стратегії розвитку Запорізької області на період до 2015 року.

Вперше у Запорізькій області буде створена система поводження з відходами на території об\'єкту природно-заповідного фонду, яка передбачає комплексний управлінський підхід до ТПВ на основі стратегічного планування на принципах сталого розвитку та дозволить покращити стан забруднених відходами цінних природних територій.

Впровадження системи базуватиметься на традиціях запорозького козацтва, де шанобливо ставились до природи і духовних святинь, та залученні до реалізації проекту широких мас населення, що дозволить підвищити рівень екологічної культури громади регіону у сфері поводження з відходами та значно покращить ефективність впровадження обласної та міської програм управління ТПВ.

Партнерами проекту стали: управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Національний заповідник "Хортиця", обласна громадська організація "Козацька спецдружина "Січ", державне управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області, громадська рада екологічних організацій при держуправлінні охорони навколишнього природного середовища.

Команда проекту запрошує всіх зацікавлених у реалізації проекту до співпраці!

ЗОДАДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -
Секс с неграми: бесплатное порно онлайн.