Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


Запоріжжя відвідав лідер КПУ Петро Симоненко


18.04.2009

7 квітня він разом з першим секретарем Обкому КПУ, народним депутатом України Олексієм Бабуріним він провів прес-конференцію для представників ЗМІ, виступив на місцевому телебаченні і радіо, побував на Запорізькому автомобільному заводі а також провів зустріч з прихильниками на плащі Фестивальній, яку відвідало близько півтори тисячі городян.


В ході прес-конференції П.Симоненко традиційно розкритикував діючу владу, звинуватитвши її у співпраці зі світовим капіталом. Також лідер комуністів повідомив, що Ющенко і Партія регіонів вже домовились про проведення політичної компанії по збереженню влади великого капіталу в країні: "В даному випадку мова йде про новий переділ сфер впливу у владі... В умовах наближення президентських виборів розробляється певний проект по обранню Яценюка президентом України. Я можу вас запевнити, що Яценюк - це другий Ющенко, тільки молодше... це черговий американський проект...".

Стосовно діяльності Партії регіонів, партійний лідер відмітив, що регіонали намагаються "використовувати людей в боротьбі між кланами за своє повернення до влади". Мова йде в першу чергу про акції протесту, ініційовані ПР по всій країні, і які насправді повинні бути спрямовані проти самих регіоналів - "власників заводів, фабрик та літаків". Саме ці люди, на думку П.Симоненка, повинні нести відповідальність за долю людей, що потрапили під скорочення в результаті кризи. Відповідаючи на запитання журналістів, торкнувся депутат і проблем свого особистого життя.

За словами лідера КПУ, скандал з розлученням ніяк не вплинув на рейтинги компартії, а товариші по партії з розумінням віднеслись до особистих життєвих обставин свого лідера.

Антивладну спрямованість мав і виступ лідера КПУ на телебаченні (ТВ-Алекс). Зокрема, П.Симоненко заявив про необхідність термінового початку процедури імпічменту Президента Ющенка. "Початок процедури імпічменту потрібен для майбутнього України, - зазначив депутат. - І як що слідча комісія не встигне розпочати розслідування, то вже його результати можуть стати підґрунтям для притягнення Ющенка до відповідальності пізніше... після завершення їм роботи на посаді Президента і зняття з нього недоторканості". Зустріч з прихильниками, що відбулась на головній площі Запоріжжя і продовжувалась близько півтори години також була присвячена питанням імпічменту і позиції компартії у політичному житті суспільства. П.Симоненко згадав Президенту газовий конфлікт з Росією, НАТО і економічну кризу. Також, за словами депутата, окриленого перемогами комуністів Молдови, КПУ у будь-який момент готова взяти владу в країні у свої руки.

Також прозвучали запевнення, що ліва ідея залишається затребуваною у суспільстві, ліберальні моделі розвитку суспільства і економіки повністю себе вичерпали, а тому комуністи і надалі активно включатимуться і в президентські, і в парламентські вибори та зроблять все можливе, щоб покласти початок революційним соціалістичним перетворенням в суспільстві, економіці і державній політиці. П.Симоненко закликав своїх прихильників брати приклад з громадян Молдови та голосувати за КПУ.

В свою чергу, Олексій Бабурін присвятив свій виступ спростуванню чуток про співпрацю КПУ з Партією регіонів. За його словами, як що прапори комуністів і регіоналів на мітингах опиняються поруч, то це лише тому, що протестні ідеї схожі. Дружби ж бути не може. Так, за словами депутата, КПУ вийшла з коаліції в Запорізькій облраді саме після того, як побачила, який "дерибан" там влаштували регіонали.

Візит лідера КПУ знайшов відображення у Судетах телевізійних новин (ТВ-5, Апекс), а також на шпальтах обласних газет – "Перекур", "Іскра", "Істеблішмент", Правда".

Іван ПравдаДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -