Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


Відбулося засідання ради Запорізької обласної організації Народної Партії


18.04.2009

На початку засідання, що пройшло 4 квітня голова Запорізької обласної організації Народної Партії Ірина Дуднік підбила підсумок роботи за минулий рік. Наприкінці доповіді вона нагадала членам ради Запорізької обласної організації про особисту і спільну відповідальність перед громадянами і ще раз зауважила, що працювати треба не від виборів до виборів, а постійно.


В обговорені інформації голови Запорізької обласної організації Народної Партії взяли участь: Сергій Касьяненко – голова Пологівської районної організації; Валерій Лябах – виконуючий обов’язки голови Мелітопольської міської організацйії; Володимир Федорик – голова Бердянської міської організації; Петро Дурновський – голова Новомиколаївської районної організації; Віктор Кулібаба – член виконкому Запорізької обласної організації; Руслан Жаботинський – депутат Запорізької обласної ради від Блоку Литвина.

Після обговорення інформації голови Запорізької обласної організації рада прийняла рішення, що діяльність партійних організацій протягом 2009 року буде визначатися двома основними чинниками: фактичним початком виборчої кампанії Президента України і підготовкою до чергових виборів у Верховну Раду України.

Тому, першочерговим для Запорізької обласної організації Народної Партії має стати: - значне підвищення активності місцевих парторганізацій, активізація роботи щодо створення партосередків та прийому у члени Народної Партії; - перенесення акценту діяльності парторганізацій на безпосереднє спілкування з виборцями та використання всіх можливих методів і засобів з метою найшвидшого вирішення гострих проблем; - активна участь місцевих парторганізацій у всіх акціях і публічних заходах, спрямованих, передусім, на захист прав людей; - активне роз’яснення позиції та ідей Народної Партії, популяризація політичної програми та проектів партії, соціальних ініціатив; - розповсюдження серед населення інформації про діяльність депутатів місцевих рад всіх рівнів; - створення та використання інформаційних приводів з метою збільшення уваги ЗМІ щодо діяльності Народної Партії та її представників на всіх рівнях; - доведення передплати на газету "Народна" у регіоні до 15 000 примірників, встановлених Політвиконкомом партії.

Підбиваючи підсумки засідання ради керівник Запорізького обласного секретаріату Ірина Стрельбицька нагадала всім присутнім членам ради про партійну дисципліну, сподіваючись, що прийняті сьогодні рішення не залишаться тільки на папері.

Іван ПравдаДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -