Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


З ініціативою скликати позачергову сесію міської ради виступили запорізькі регіонали


31.03.2009

За ініціативою лідера фракції ПР у Запорізькій міськраді Андрія Іванова засідання було призначено на ранок 27 березня з метою розгляду питань про економічну та соціальну ситуацію в країні і місті Запоріжжі.


Коментуючи необхідність такого рішення журналістам, А.Іванов зазначив, що проведення пов’язано з тим, що "пані Тимошенко і президента Ющенка пора відправляти у відставку. Люди показали, що вони не вміють працювати…". Разом з тим, "регіонал" не підтвердив чутки, що мер Запоріжжя Є.Карташов, якому приписують лояльне ставлення до Ю.Тимошенко, всіляко робить перепони для проведення позачергової сесії. З іншого боку, він зазначив, що зважаючи на всі обставини, а особливо – на сподівання Карташова отримати від уряду додаткові кошти на будівництво мостів, мера на сесії не буде.

Таке припущення виявилося вірним. Є.Карташов напередодні проведення сесії висловився, що для місцевої влади головне – не політичні заяви, які треба висловлювати на партійних мітингах і зібраннях, а не у сесійних залах, - а забезпечення стабільності і робочого ритму міста. У день же проведення сесії мер "сховався" у Москві, куди його у терміновому порядку було запрошено для участі у роботі третього Україно-Російського Форуму. Тому рішення про проведення сесії підписував секретар міськради, член ПР Юрій Каптюх.

Сам хід сесії мав достатньої скандальний відтінок. В її роботі прийняли участь голова Облради – "регіонал" Олександр Нефьодов, народний депутат від ПР Ярослав Сухий, а також народний депутат від БЮТ Валерій Крайній, що зробив політичну заяву, спрямовану проти політизації діяльності органів місцевого самоврядування. Оскільки заява викликала негативну реакцію з боку більшості, фракція БЮТ у повному складі під вигуки "Ганьба" залишила сесію.

В результаті з 72-х зареєстрованих депутатів у залі залишилось 60 обранців. Після цього депутати продовжили працювати, розглянувши єдине питання – "Про звернення депутатів Запорізької міськради до Президента України, Кабінету Міністрів і Верховної ради про дострокове припинення їх повноважень в зв’язку з нездатністю здійснювати управління державою в умовах загострення економічної і соціально-політичної кризи.

Від імені фракції "регіоналів" виступив депутат міськради, голова міської організації ПР Володимир Кальцев. Перелічивши ряд загальнодержавних проблем, він також звернув увагу і на місцеву проблематику – маленький бюджет, газифікацію і будівництво мостів через Дніпро.

Свою підтримку депутатам міськради висловив і присутній на сесії голова Облради Олександр Нефьодов: "Ми бачимо, що газифікація у 2009 році припинилася. Ми знаємо, що прем’єр запропонувала нам пресувати солому і проводити нею опалення. Це повна маячня. Залишається іще крім лампочок запалити лучини і йти до печер. Чим займається наш президент? Він займається Голодомором. Чи не пора повернутися йому з минулого у майбутнє? Я як голова Обласної ради можу сказати твердо, що уряду Тимошенко і Президенту Ющенко треба добровільно піти у відставку". Подібна вимога містилася і у прийнятому депутатами документі: "Своєю добровільною відставкою, через дострокові вибори, ви відкриєте шлях до цивілізованого вирішення проблеми формування відповідальної державної влади. Україні потрібні лідери, які були б здатні об’єднати народ, різні політичні сили навколо завдання розвитку в процвітання держави, кожного її громадянина…".

"За" прийняття звернення висловилась більшість – 57 з наявних 88 депутатів.

Цього ж дня, 27 березня на центральній площі обласного центру відбувся мітинг протесту Партії регіонів в рамках Всеукраїнської акції протесту.

Іван ПравдаДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -
дрочка хуя руками девушкой в кожаных.