Logo home mail searsh

сегодня 28.02.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Общественная жизнь:


В Запоріжжі вчилися пропонувати партнерство, а не просити гроші


21.12.2009

В Запоріжжі вперше відбулося відкрите обговорення ініціатив ряду громадських організацій та благодійних фондів, які пропонуються для партнерської участі представникам бізнес-кіл міста.


Так, 18 грудня відбувся "круглий стіл" на тему "Третій сектор і бізнес: крок до партнерства".

Захід проходив в рамках проекту "Налагодження партнерства між громадськими організаціями та приватним сектором Запоріжжя", ключова ідея якого - не просто звернення по допомогу, а пошук можливостей для взаємовигідного партнерства комерційного сектора і неприбуткового, "третього".

Можна з упевненістю сказати, що перша спроба встановити відкритий діалог між комерційним і неприбутковим секторами нашого міста вдалася.

У ході засідання "круглого столу" були презентовані 7 розроблених громадськими організаціями та благодійними фондами Запоріжжя проектів, які можуть зацікавити бізнес.

Серед них: "Бізнес-школа для студентів" (ЗОВГО "Ліга" Дипкорпус "); "Поезія життя" (БФ "Олександрівський" і ЗОГО "Ліричний простір"); "Моє життєтворчість" (ЕОЦ "Мазаль Тов"); "Ремонт спортивного залу" (ЗОГО ЦПСПГ"Флоренс"); "Кінолабораторія в Запоріжжі" (ГО "Укрпростір "); "Даруймо надію" (ГО "КСД "Січ"), "Визначні пам´ятки Запоріжжя для дітей із сільських інтернатів" (БФ "Щаслива дитина").

14 поданих на конкурс проектів пройшли попередній відбір. Шляхом голосування, заповнення рейтингових анкет і обговорення проектів експертами було відібрано 5. Два останні "новорічні" проекти були представлені поза конкурсом.

Слід зазначити, що практично всі проекти не є глобальними і не потребують великих фінансових вкладень. Кожен з них має конкретний і локальний характер, який відповідає загальноприйнятому світовому підходу громадської діяльності: "Думай глобально - дій локально".

Також проекти не спрямовані на виправлення глобальних і фундаментальних соціальних проблем, але за кожним з них стоять живі й активні люди, які готові вкласти свої сили, енергію та натхнення для їх реалізації.

До речі, мова йде не про фінансову допомогу, а про співучасть ресурсами, обладнанням, приміщеннями, досвідом і т.і.

Презентований громадськими організаціями проекти не залишили байдужими представників бізнесу, які брали участь у зустрічі. Зокрема, виробник морозива "Айс" зацікавився проектом "Бізнес-школа для студентів".

Компанія "Інформаційні системи" висловила готовність надати проекту "Поезія життя" інтернет-майданчик для розміщення творів, а проекту "Моє життєтворчість" - допомогти у створенні інтернет-магазину. "Навчальний медіа-центр", в свою чергу, запропонував приміщення і техніку для реалізації проекту "Кінолабораторія".

Свою попередню зацікавленість участі в проектах висловили і ряд інших бізнес-структур Запоріжжя, однак, поки шо цей намір не стало їх твердим рішенням.

Присутній на засіданні заступник голови Запорізької ОДА Олександр Сін запропонував зробити такі заходи системними, що зіграло б важливу роль у розвитку регіону. Адже третій сектор - це не тільки рушійна сила перетворень, а ще й робочі місця, які сьогодні так необхідні.

Начальник управління регуляторної політики та підприємництва Головного управління економіки ЗОГА Світлана Кругляк пообіцяла сприяти пошуку контактів з бізнес-структурами.

Для довідки: проект "Налагодження партнерства між громадськими організаціями та приватним сектором Запоріжжя" реалізується громадською організацією "Укрпростір" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

За матеріалами прес-служби ГО "УкрПростір"Добавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -