Logo home mail searsh

сегодня 1.03.2010

RSS-news

Главная

Все новости

Политика

Партийная жизнь

Экономика

Экология

Общество

Культура

Политическое мнение

Фотоархив

Обратная связьНовости Украины:

Новости загрузка новостей...

Партийная жизнь:


Відбулося засідання виконкому Запорізької регіональної організації Народної Партії


31.03.2009

Серед запрошених осіб були присутні депутат Запорізької обласної ради від Народного блоку Литвина Р. Жаботинський та голова Запорізької міської організації Народної Партії А. Шевчук. Члени виконкому заслухали та обговорили інформацію голови Запорізької регіональної організації НП Ірини Дуднік щодо рішень Політвиконкому та Політради Народної Партії від 12 лютого 2009 року.


Рішенням виконкому ЗРОНП заступникам голови Запорізької регіональної парторганізації було вказано вжити заходів щодо активізації роботи депутатського корпусу місцевих рад та налагодження співпраці депутатів з місцевими парторганізаціями. Забезпечити звітність депутатів перед виборцями та в місцевих засобах масової інформації.

Організувати зустріч депутатів місцевих рад з керівництвом регіональної організації та депутатами обласної ради. Контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника голови Запорізької регіональної організації, голову фракції Нородного блоку Литвина у Запорізькій обласній раді Н. Авраменко. Членам Політради Народної Партії від Запорізької області – В.Баранову, І.Дуднік, Є.Нікітіну, А.Шевчуку, О.Ніколєнко – було надано завдання активізувати на місцевому рівні діяльність щодо висвітлення партійної позиції з гострих суспільно-політичних питань та проведення зустрічей з однопартійцями в кожному партійному осередку.

Керівник Запорізького обласного секретаріату Ірина Стрельбицька надала членам виконкому інформацію про роботу депутатів місцевих рад та організацію звітів перед виборцями. Обговоривши дану інформацію виконком Запорізької регіональної організації Народної Партії вирішив роботу депутатів місцевих рад, обраних за партійними списками, щодо співпраці з місцевими парторганізаціями визнати недостатньою.

Для того щоб в подальшому активізувати співпрацю депутатського корпусу з місцевими парторганізаціями виконком Запорізької регіональної організації Народної Партії виніс рішення про негайне звітування голів депутатських фракцій на засіданнях виконкомів місцевих парторганізацій. В свою чергу виконкоми місцевих парторганізацій мають дати оцінку роботі кожного, без виключення, депутата.

Виконкомом ЗРО НП було вирішено до 27 березня 2009 року, на базі офісів місцевих парторганізацій, створити громадські приймальні Народної Партії та забезпечити в них прийом громадян депутатами місцевих рад. Також, Ірина Стрельбицька надала виконкому інформацію про стан організаційно-партійної роботи у районних та міських парторганізаціях Запорізької області. З цього приводу виконком прийняв рішення активізувати роботу місцевих парторганізацій щодо створення нових партосередків та прийому громадян у члени Народної Партії.

На засіданні виконкому було вирішено довести до відома голів місцевих парторганізацій про необхідність підвищення стану передплати на газету "Народна" протягом всього 2009 року. Заслухавши та обговоривши пропозицію голови регіональної організації Ірини Дуднік щодо скликання ради Запорізької регіональної організації Народної Партії, виконком вирішив скликати раду Запорізької регіональної організації 4 квітня.

Прес-служба обласної організації НПДобавить комментарий > >


Всего комментариев: 0Все новости
26.02.2010
Запорожцев окультурят прямо на улицах

25.02.2010
У ботанічному саду квітують цикламени

25.02.2010
У Запорізькому дитячому ботанічному саду розквітла Клівія

25.02.2010
Губернатором Запорожской области станет Б.Петров?

25.02.2010
Кабмин одобрил новую смету на мосты

25.02.2010
Запорожцам обещают построить каток

25.02.2010
В мае в Запорожье появится еще одна площадь с фонтаном

25.02.2010
Запорізькі суди готують звіти

24.02.2010
Запорожские коммунисты напомнили Януковичу, кому он обязан победой на выборах

23.02.2010
Запорожский депутат стал главой партии

23.02.2010
В Запорожье пройдет SocialMediaCamp

22.02.2010
Права без ограничений!

22.02.2010
У Запорізькому Ботанічному саду пишно цвіте Афіляндра

22.02.2010
Кому война, а кому мать родна…

22.02.2010
Кто будет губернатором Запорожской области?

22.02.2010
Ціни скачуть, люди плачуть!

20.02.2010
Бройде обвинил Шестопалова в попытке уничтожить принадлежащий ему сайт

20.02.2010
В Запорожье начался суд над КальцевымВсе новости

На главную | Все новости | Политика | Экономика | Экология | Общество | Культура | Фотоархив | Обратная связь

Организаторы и участники проекта не несут ответственности за достоверность информации, частично или полностью цитируемой из легальных информационных источников при условии наличия ссылки на них. При полном или частичном использовании авторских материалов
ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на www.politika.zp.ua обязательна

Разработка проекта - студия веб-дизайна ZINET.info (г.Запорожье)
Rambler's Top100 Yandex META-Ukraine TOP.zp.ua Запорожье. Городской портал.

редакция -
Девушки по вызов,ростов,индивидуалки.